katalog ślubny
reklamy zespołów muzycznych

WSPÓŁPRACA

Witam, mam na imię Sławek. Na co dzień zajmuję się fotografowaniem ślubów i wesel, a od pewnego czasu jestem właścicielem katalogu NETwedding.

Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy.


Aby dodać wpis do katalogu weselnych zespołów muzycznych

Po prostu napisz do mnie maila z danymi kontaktowymi i banerem (idealny rozmiar 380x 140 pikseli). Baner mogę też sam wykonać z materiałów powierzonych lub zamieszczonych na Twojej stronie.
Wpisy do katalogu zamieszczam na zasadzie wymiany banerów/linków, czyli ja zamieszczam wpis Twojego zespołu w katalogu, Ty natomiast na swojej stronie umieszczasz link/baner do mojej strony www.fotoszwed.com - fotografia ślubna. Nie jest to więc typowa, bezpośrednia wymiana linków. Myślę, że jest to dla Ciebie lepsze rozwiązanie, ponieważ otrzymujesz mocny link ze strony tematycznie związanej z Twoją branżą. Jeśli wolałbyś wybrać link do strony www.netwedding.eu to nie widzę problemu - wybór należy do Ciebie.
Szanując zarówno swój jaki i Twój czas poniżej zamieszczam kilka wskazówek, które ułatwią ewentualną wymianę korespondencji. Nie traktuj ich jako regulamin ale jako próbę ograniczenia wysyłania maili do niezbędnego minimum.

  1. W sprawach współpracy z serwisem NETwedding kontaktuj się wyłącznie za pomocą poczty e-mail na adres netweddi@netwedding.eu

  2. Aby wyeliminować działania osób trzecich kontaktuj się korzystając z adresu poczty jaki podajesz na stronie swojego zespołu. Jeśli natomiast nie publikujesz adresu poczty na swojej stronie (co rozumiem) - to też nie problem

  3. Dbając o przyzwoity poziom katalogu nie zamieszczę w nim wpisów stron będących w budowie, wykonanych nieestetycznie lub zamieszczone na darmowych serwerach (wyświetlających reklamy)


Darmowy katalog NETwedding. Dodaj bezpłatny wpis.
NETwedding