wybór fotografa ślubnego

GDZIE SZUKAĆ FOTOGRAFA ŚLUBNEGO ?

Opinie znajomych

Bardzo dobry sposób poszukiwań pod warunkiem, że miałeś okazję osobiście oglądać te zdjęcia i akceptujesz ich poziom. W przeciwnym wypadku zdajesz się wyłącznie na gust swoich znajomych co niejednokrotnie jest ryzykownym rozwiązaniem. Bo co w przypadku kiedy Twoi znajomi hołdują estetyce spod znaku przysłowiowego jelenia na rykowisku, pseudoartystycznym kiczowatym efektom lub po prostu mają zupełnie inne wymagania czy gust?


Internet

gdzie szukaś fotografa ślubnego To chyba najlepszy i najwygodniejszy sposób poszukiwań. Pamiętaj, że w wyszukiwarce oprócz interesujących Cię słów kluczowych np. fotografia ślubna, fotograf ślubny warto dopisać nazwę województwa albo najbliższego lub najbliższych miast – to znacznie zawęzi obszar poszukiwań - o ile oczywiście szukasz fotografa z konkretnego terenu. Podczas przeglądania stron internetowych fotografów skup się wyłącznie na samych zdjęciach ślubnych.
Proponuję więc pominąć czytanie wszelkiego rodzajów opisów tam zamieszczonych typu: mam duże doświadczenie, jestem kreatywny, uprawiam profesjonalną fotografię artystyczną (chyba jakiś rolnik, choć do rolników nic nie mam - wręcz przeciwnie), albo dokładam wszelkich starań, pracuję z dużym zaangażowaniem, nasza firma istnieje od czasów Bolesława Chrobrego itp. Nie szukasz przecież atrakcyjnego opisu, który ma za zadanie przekonać Cię, że trafiłeś na profesjonalistę, a który to czasem ma się różnie do zamieszczonych w portfolio zdjęć. Oczywiście nie jest to treść zakazana ale w pierwszej fazie poszukiwań czytanie tekstu reklamowego to strata czasu.


Fora internetowe

Raczej odradzam szukania fotografa na forach internetowych a zwłaszcza sugerowania się opiniami tam zamieszczonymi. Duża część opinii tam zamieszczonych to wpisy samych fotografów zachwalających swoje usługi pod płaszczykiem zadowolonego klienta.


PORTFOLIO FOTOGRAFA ...

CENY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ ...

JAKA ILOŚĆ ZDJĘĆ ...

MISTRZOWIE FOTOGRAFII ŚLUBNEJ ...

Szukam fotografa na ślub i wesele.
NETwedding